فروشگاه عسل طبیعی آلینکو

اخبار روز

اخبار روز

مرکز فروش عسل
فروشگاه عسل صاف شده آلینکو
مرکز فروش عسل
فروش خرده و عمده عسل
عسل آلینکو
فروش خرده و عمده عسل
سایت فروشگاهی آلینکو  ALINCO.IR
سایت فروشگاهی آلینکو ALINCO.IR
سایت فروشگاهی آلینکو ALINCO.IR

اخبار

سربازان وظیفه پرورش زنبور عسل را فرا می گیرند

سربازان وظیفه پرورش زنبور عسل را فرا می گیرند. دوره آموزشی پرورش زنبور عسل با حضور سربازان وظیفه در ناحیه انتظامی شهرستان بویراحمد برگزار شد.

۲۲:۰۹
۲۷ / ۹ / ۱۴۰۰

جمعیت زنبور عسل استان مرکزی با ۱۳۵ هزار کلنی

جمعیت زنبور عسل استان مرکزی با ۱۳۵ هزار کلنی توانسته است به عنوان یک صنعت مولد بر پایه ایجاد ارزش افزوده، برای تعداد یک هزار و ۳۵۰ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کند.

۰۱:۲۴
۱ / ۵ / ۱۴۰۰

کفراج لرستان روستایی با طعم عسل

کفراج لرستان روستایی با طعم عسل؛ به نقل از فروشگاه آنلاین عسل آلینکو روستای کفراج در دامنه کوه گرین دلفان لرستان، 70 درصد جمعیت آن به حرفه زنبورداری مشغولند.

۱۳:۵۲
۲۳ / ۳ / ۱۴۰۰

تولید سالانه ۴۵۰ تن عسل در استان سمنان

تولید سالانه ۴۵۰ تن عسل در استان سمنان؛ زنبورداران از ۶۸ هزار کلونی سالانه ۴۵۰ تن عسل تولید می‌کنند. عسل مناطق کویری کیفیت بالاتری نسبت به سایر مناطق دارد.

۱۳:۳۵
۲۳ / ۳ / ۱۴۰۰

زهر زنبور عسل به گرجستان صادر می شود

زهر زنبور عسل به گرجستان صادر می شود؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری خبر داد محموله ۴۰۰ گرمی زهر زنبور عسل به گرجستان صادر شده است.

۲۰:۵۳
۲۰ / ۳ / ۱۴۰۰

مرگ جمعیت زنبورهای عسل به ۵۲ درصد رسید

مرگ جمعیت زنبورهای عسل به ۵۲ درصد رسید؛ اتحادیه زنبورداران یک ماه پیش خبر دادند که تلفات ۴۰ درصدی در زمستان گذرانی سال گذشته با دلیلی ناشناخته رخ داده است.

۲۱:۵۸
۲۹ / ۲ / ۱۴۰۰

کشف کوزه عسل 3500 ساله عسل در آفریقا

کشف کوزه عسل 3500 ساله عسل در آفریقا؛ باستان شناسان دانشگاه گوته و شیمیدانان دانشگاه بریستول توانستند موم را در کوزه های 3500 ساله تمدن نوک شناسایی کنند.

۲۰:۲۳
۲۱ / ۲ / ۱۴۰۰

جای پای آزمایش هسته‌ای آمریکا در عسل

جای پای آزمایش هسته‌ای آمریکا در عسل جمع آوری شده از ایالت‌های مین تا فلوریدا حاوی ذرات رادیواکتیوی است که به دوران جنگ سرد تعلق دارند.

۱۹:۵۹
۷ / ۲ / ۱۴۰۰

تعیین اصالت عسل با روش آنزیمی+فیلم

تعیین اصالت عسل با روش آنزیمی+فیلم؛ محققان آزمایشگاه بیوشیمی دانشگاه شهید بهشتی با این روش دقیق‌تر ساده‌تر و به نحو تکرارپذیر عسل اصل را تشخیص می دهند.

۱۹:۴۵
۳ / ۲ / ۱۴۰۰

تدوین استاندارد بین المللی خوراک زنبور عسل در قزوین

به زودی تدوین استاندارد بین المللی خوراک زنبور عسل در جمهوری اسلامی ایران با نمایندگی استان قزوین به سازمان‌های جهانی مربوطه ارسال خواهد شد.

۲۳:۰۸
۲۰ / ۱۰ / ۱۳۹۹

کشف ۲ تن عسل تقلبی در ساوجبلاغ

کشف ۲ تن عسل تقلبی در ساوجبلاغ در بازرسی از محل تولید در این شهرستان، مقدار ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم عسل تقلبی فله‌ای و تعداد یک هزار عدد بطری شیشه‌ای نیز بدست آمد.

۰۰:۱۴
۲۶ / ۹ / ۱۳۹۹

عبور پهپاد زنبور عسل از دشوارترین موانع

عبور پهپاد زنبور عسل از دشوارترین موانع به دست محققان استرالیایی که از تولید پهپاد کوچک تازه‌ای با الهام از زنبورهای عسل خبر داده‌اند و می‌تواند در بسته‌ترین محیط‌ها پرواز کند.

۲۳:۵۸
۱۷ / ۹ / ۱۳۹۹

درمان کروناویروس با نیش زنبور عسل

روابط عمومی و امور بین الملل انستیتو پاستور ایران با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی را در مورد فیلم منتشر شده در مورد درمان کروناویروس با نیش زنبور عسل ارائه داد.

۲۳:۱۶
۱۲ / ۹ / ۱۳۹۹

تولید ۲ هزار تن عسل در استان بوشهر

امسال تولید ۲ هزار تن عسل در استان بوشهر از نوع عسل کنار (CONAR) محقق گشت که نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

۱۸:۳۳
۳ / ۹ / ۱۳۹۹

استحصال زهر زنبور عسل در قم

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: برای نخستین بار تعدادی از زنبور داران توانستند 50 گرم استحصال زهر زنبور عسل در قم را عملیاتی کنند.

۲۰:۳۶
۲۷ / ۸ / ۱۳۹۹
تعداد رکورد : 36