فروشگاه آلینکو

همه چیز از عسل,مقالات علمی از عسل,عسل چیست,محصول اصل عسل,درباره عسل,نکات مهم عسل,مزایای عسل,معایب اصل,عسل گون چیست,عسل یک ماده تشکیل دهنده,عسل شفابخش,مزایای عسل در سلامتی,پنج گزینه طبیعی برای قند,آیا عسل سالم است,عسل مانوکا,عسل مانوکا کارخانه آنتی بیوتیک

همه چیز از عسل در بر گیرنده محتوای خاص از ویژگی ها و فواید ذاتی عسل است.

همه چیز از عسل

طرز تهیه دسر بستنی کره ای عسل و بادام

طرز تهیه دسر بستنی کره ای عسل و بادام؛ شیر، خامه و زرده تخم مرغ را در یک قابلمه سنگین قرار دهید. به آرامی مخلوط کنید تا ترکیب شود.

۲۱:۲۴
۱۳ / ۹ / ۱۳۹۹

موارد مصرف کدو حلوایی و کدو تنبل زمستانی

موارد مصرف کدو حلوایی و کدو تنبل زمستانی؛ در این زمان از سال ، آنها را همه جا می بینیم - در ایوان های جلوی خانه ، در تبلیغات ، روی تی شرت - و آنها اساساً سیگنال جهانی فصل پاییز هستند.

۲۱:۱۰
۱۱ / ۹ / ۱۳۹۹

گرانیتای شیرین چای نعناع و عسل

گرانیتای شیرین چای نعناع و عسل؛ آب را به جوش آورید. کیسه های نعناع و چای را درون یک پارچ یا کاسه بزرگ قرار دهید. آب جوش را با احتیاط روی کیسه های نعناع و چای بریزید.

۰۰:۰۰
۶ / ۹ / ۱۳۹۹

سینه بوقلمون و گیاهان علفی با عسل

سینه بوقلمون و گیاهان علفی با عسل: مرغ گوشتی را از قبل گرم کنید. رک فر را در فاصله 6 اینچ از منبع گرما قرار دهید. عسل، مریم گلی و .. را با هم ترکیب کنید.

۲۲:۴۲
۴ / ۹ / ۱۳۹۹

شیرینی پنیری شکلاتی عسلی

شیرینی پنیری شکلاتی عسلی: شکلات و کره را در قابلمه ذوب کنید. کنار بگذارید تا خنک شود. مخلوط شکلات خنک شده، شکر، عسل و تخم مرغ را ترکیب کنید.

۲۱:۳۷
۲ / ۹ / ۱۳۹۹

شیرینی باقلوا سیب لقمه ای

شیرینی باقلوا سیب لقمه ای: فر خود را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. گردو ، کره ، شکر ، دارچین ، وانیل و نمک را به غذاساز یا مخلوط کن اضافه کنید.

۲۲:۱۹
۱ / ۹ / ۱۳۹۹

طرز تهیه دسر ماست یخ زده توت فرنگی نعنا

طرز تهیه دسر ماست یخ زده توت فرنگی نعنا: ماست، 1/2 فنجان توت فرنگی، عسل و نعناع را با هم در یک غذاساز مخلوط کرده و مخلوط کنید.

۲۱:۲۸
۲۶ / ۸ / ۱۳۹۹

کیک هویج جو دوسر شبانه

طرز تهیه کیک هویج جو دوسر شبانه: در یک کاسه متوسط ​​همه مواد را به جز مواد رویی و روکش ترکیب کنید.حداقل 6 ساعت یا یک شب در یخچال بگذارید.

۲۳:۵۹
۲۰ / ۸ / ۱۳۹۹

کاسه آجیل مغزشده عسلی پرحرارت

کاسه آجیل مغزشده عسلی پرحرارت: فر را با دمای 340 درجه فارنهایت گرم کنید. آجیل و دانه کدو تنبل را در یک کاسه ترکیب کنید. روغن زیتون و عسل را اضافه کنید.

۲۳:۴۹
۱۸ / ۸ / ۱۳۹۹

طرز تهیه دسر چورو یا خمیر سرخ شده عسلی

طرز تهیه دسر چورو یا خمیر سرخ شده عسلی کره: آب را در قابلمه ذوب کنید. آرد را اضافه کرده و مدام هم بزنید. مرتباً روی حرارت هم بزنید تا مخلوط غلیظ شود.

۲۳:۱۷
۱۳ / ۸ / ۱۳۹۹

طرز تهیه نان موز عسلی

طرز تهیه نان موز عسلی عسل و مارگارین را در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید تا نرم شود. در وانیل بزنید. تخمها را یکی یکی اضافه کنید ، بعد از هر بار افزودن خوب بزنید.

۲۱:۳۸
۷ / ۸ / ۱۳۹۹

طرز تهیه دسر بستنی عسل شور با میوه های کبابی

طرز تهیه دسر بستنی عسل شور با میوه های کبابی: یک حمام یخ را با یک کاسه مخلوط متوسط ​​قرار داده .. و با خامه سنگین، لوبیا وانیل و عصاره وانیل پر کنید.

۲۳:۱۹
۱۴ / ۷ / ۱۳۹۹

طرز تهیه دسر عسل توت فرنگی لیموناد پوپتیکول

طرز تهیه دسر عسل توت فرنگی لیموناد پوپتیکول: تمام مواد را به استثنای 1/2 فنجان توت فرنگی خرد شده در مخلوط کن قرار داده و روی حرارت زیاد مخلوط کنید.

۱۸:۰۹
۳۱ / ۶ / ۱۳۹۹

طرز تهیه دسر پای ماست منجمد عسل

طرز تهیه پای ماست منجمد عسل: فر را از قبل گرم کنید تا 350 درجه فارنهایت؛ در کاسه متوسط​​، خرده خردگرهای گراهام، کره و عسل را با هم بزنید تا خوب ترکیب شوند.

۲۲:۵۲
۳۰ / ۶ / ۱۳۹۹

طرز تهیه دسر انبه آناناس سوربت با عسل

طرز تهیه دسر انبه آناناس سوربت با عسل: در یک پردازنده مواد غذایی، پوره 1 1/2 فنجان شهد پاپایا یا آب پرتقال و مواد باقی مانده را قرار دهید. باقی مانده 1 1/2 فنجان شهد پاپایا یا آب پرتقال را هم بزنید.

۲۲:۰۳
۲۹ / ۶ / ۱۳۹۹
تعداد رکورد : 25