صادرات ۲۰۰ تن عسل خوانسار به خارج کشور

در ۶ ماه نخست امسال از 300 تن برداشت محصول، صادرات ۲۰۰ تن عسل خوانسار به خارج کشور به کشورهای پاکستان، عراق، کویت و مالزی انجام گشت.

در ۶ ماه نخست امسال از 300 تن برداشت محصول، صادرات ۲۰۰ تن عسل خوانسار به خارج کشور به کشورهای پاکستان، عراق، کویت و مالزی انجام گشت.

مرکز فروش عسل
فروشگاه عسل صاف شده آلینکو
مرکز فروش عسل
فروش خرده و عمده عسل
عسل آلینکو
فروش خرده و عمده عسل
سایت فروشگاهی آلینکو  ALINCO.IR
سایت فروشگاهی آلینکو ALINCO.IR
سایت فروشگاهی آلینکو ALINCO.IR

صادرات ۲۰۰ تن عسل خوانسار به خارج کشور

سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰  ۰ نظر    بازدید

صادرات ۲۰۰ تنی عسل خوانسار به خارج کشور

صادرات ۲۰۰ تن عسل خوانسار به خارج کشور

خوانسار- مدیر شبکه دامپزشکی خوانسار گفت: در ۶ ماه نخست امسال در شهرستان خوانسار ۳۰۰ تن عسل برداشت شد که ۲۰۰ تن آن به کشورهای پاکستان، عراق، کویت و مالزی صادر شده است.

بها الله خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ۶ ماه نخست امسال تزریق واکسن «شاربن» مربوط به بیماری سیاه زخم به ۲۵ هزار رأس دام سبک، واکسن آبله به ۴۰ هزار رأس دام سبک، واکسن لمپی اسکن به بیش از یک هزار و ۲۰۰ رأس در دام سنگین، واکسن تب برفکی به دو هزار و ۴۰۰ رأس در دام سنگین و واکسن تب مالت برای بیش از یک هزار و ۲۰۰ رأس در دام سنگین در شهرستان خوانسار انجام شده است.

وی گفت: همچنین در سال جاری ۲۸۰ قله سگ در خوانسار علیه بیماری هاری واکسینه شدند.

۷۴ واحد مرغداری گوشتی در خوانسار است

مدیر شبکه دامپزشکی خوانسار عنوان کرد: در شهرستان خوانسار ۷۴ واحد مرغداری گوشتی با ظرفیت تولید ۶۶۰ تن گوشت سفید در ماه و یک واحد مرغداری تخم گذار با ظرفیت تولید ۶۰ تن در ماه وجود دارد.

وی اضافه کرد: پایش و مراقبت از مرغداری‌های شهرستان خوانسار در جلوگیری از آنفولانزای فوق حاد پرندگان در تمام واحدها انجام می‌شود و اگر تلفات به سه درصد برسد نمونه‌گیری و آزمایشات به استان ارسال می‌شود.

خسروی عنوان کرد: در این شهرستان ۶۰ هزار رأس دام سبک با ظرفیت تولید ۵۳ تن گوشت قرمز در سال و دو هزار و ۸۰۰ رأس دام سنگین با ظرفیت تولید ۱۰ تن شیر به صورت روزانه وجود دارد.

وی گفت: سه واحد استخر پرورش ماهی در خوانسار وجود دارد که در شش ماه امسال به صورت مستمر پایش و مراقبت از استخرهای پرورش ماهی در جلوگیری از بیماری «بی اچ اس: انجام شده است.

مدیر شبکه دامپزشکی خوانسار بیان داشت: در شهرستان خوانسار از ۲۰ واحد لبنیاتی دو واحد شناسه دار است، اعلام کرد: در این شهرستان یک واحد پرورش بوقلمون با ظرفیت تولید ۲۰۰ تن گوشت در سال وجود دارد.

۴۰۰ بهره‌بردار زنبور عسل در خوانسار فعالیت دارند

وی اظهار داشت: در شهرستان خوانسار ۴۰۰ بهره‌بردار به تولید عسل مشغول هستند و در شش ماه نخست امسال ۳۰۰ تن عسل برداشت و ۲۰۰ تن آن به کشورهای پاکستان، عراق، کویت و مالزی صادر شده است، امسال بهره‌برداران نسبت به سال گذشته عسل کمتری تولید داشتند.

خسروی خاطرنشان کرد: در شش ماهه نخست امسال در هر هفته طی دو مرحله بازدید و نظارت از ۵۰ واحد عرضه و توزیع فرآورده‌های خام دامی انجام شده است.

وی عنوان کرد: ۱۴ واحد قصابی خوانسار برای ذبح دام به کشتارگاه گلپایگان و داران مراجعه دارند و ماهانه به صورت میانگین ۶۰۰ دام رأس سبک و سه رأس دام سنگین ذبح می‌شود.

مدیر شبکه دامپزشکی خوانسار، کمبود نیرو و ماشین‌های خدماتی را مشکل شبکه دامپزشکی خوانسار عنوان کرد و گفت: سامانه ۱۲۱۵ آماده دریافت هرگونه نظرات و انتقادات و گزارشات مردمی در شهرستان خوانسار است.

:منبع

mehrnews.com/news/5044676


صادرات ۲۰۰ تنی عسل خوانسار به خارج کشور - خبرگزاری مهر ...

mehrnews.com

خوانسار- مدیر شبکه دامپزشکی خوانسار گفت: در ۶ ماه نخست امسال در شهرستان خوانسار ۳۰۰ تن عسل برداشت شد که ۲۰۰ تن آن به کشورهای پاکستان، ...


صادرات ۲۰۰ تنی عسل خوانسار به خارج کشور - خبرگزاری ایانا

iana.ir

در ۶ ماه نخست امسال در شهرستان خوانسار ۳۰۰ تن عسل برداشت شد که ۲۰۰ تن آن به کشورهای پاکستان، عراق، کویت و مالزی صادر شده است.


صادرات ۲۰۰ تنی عسل خوانسار به خارج کشور - اقتصاد آینده نیوز

eqtesadayandeh.ir

صادرات ۲۰۰ تنی عسل خوانسار به خارج کشور - بها الله خسروی در ... در شهرستان خوانسار ۷۴ واحد مرغداری گوشتی با ظرفیت تولید ۶۶۰ تن گوشت سفید ...


صادرات ۲۰۰ تن عسل خوانسار به خارج کشور - alinco.ir

alinco.ir

در ۶ ماه نخست امسال از 300 تن برداشت محصول، صادرات ۲۰۰ تن عسل خوانسار به خارج کشور به کشورهای پاکستان، عراق، کویت و مالزی انجام گشت..


صادرات ۲۰۰ تنی عسل خوانسار به خارج کشور - مهر - خبربان

khabarban.com

وی اظهار داشت: در شهرستان خوانسار ۴۰۰ بهره‌بردار به تولید عسل مشغول هستند و در شش ماه نخست امسال ۳۰۰ تن عسل برداشت و ۲۰۰ تن آن به کشورهای ...


صادرات 200 تنی عسل خوانسار به خارج کشور

ghatreh.com

مدیر شبکه دامپزشکی خوانسار گفت: در 6 ماه نخست امسال در شهرستان خوانسار 300 تن عسل برداشت شد که 200 تن آن به کشورهای.


صادرات ۲۰۰ تنی عسل خوانسار به خارج کشور - تی نیوز

tnews.ir

خوانسار- مدیر شبکه دامپزشکی خوانسار گفت: در ۶ ماه نخست امسال در شهرستان خوانسار ۳۰۰ تن عسل برداشت شد که ۲۰۰ تن آن به کشورهای پاکستان، ...


صادرات ۲۰۰ تنی عسل خوانسار به خارج کشور - اصفهان خبر

isfnews.ir

وی اظهار داشت: در شهرستان خوانسار ۴۰۰ بهره‌بردار به تولید عسل مشغول هستند و در شش ماه نخست امسال ۳۰۰ تن عسل برداشت و ۲۰۰ تن آن به کشورهای پاکستان، عراق، ...


پایتخت عسل ایران رکورد صادرات را زد | خبرگزاری صدا و سیما

iribnews.ir

در شش ماه نخست امسال ۲۰۰ تن عسل از خوانسار به خارج از کشور صادر شده که ارزآوری ۱۰ میلیون دلاری برای کشور به همراه داشته است.


صادرات ۲۰۰ تنی عسل خوانسار به خارج کشور

titre24.ir

خوانسار- مدیر شبکه دامپزشکی خوانسار گفت: در ۶ ماه نخست امسال در شهرستان خوانسار ۳۰۰ تن عسل برداشت شد که ۲۰۰ تن آن به کشورهای پاکستان، عراق، کویت و مالزی ...

دیدگاه خود را بیان کنید
Code Image